Навесні цього року уряд Володимира Гройсмана повідомив, що малюків, народжених з 1 вересня, будуть виписувати з пологових будинків з приданим – babybox з набором товарів для мам і немовлят.

Їх розсилку почали з деякою затримкою – до Херсонщини обіцяні матусям і їх новонародженим діткам бебі-бокси доїхали 27 вересня.

У Мінсоцполітики анонсували, що вартість «пакету малюка» становить до 5 тисяч гривень, все речі – з натуральних тканин. Але бабуся новонародженої, яка відкрила «пакет малюка», розкритикувала їх в пух і прах.

Так, Ольга Слободенюк перевірила вміст боксу за списком і опублікувала все побачене в соцмережі. За її словами, кількість предметів навіть перевищує заявлену. Але якість – це просто жах!

Текстиль з синтетики, памперси насилу вбирають вологу, на більшості предметів немає маркування – невідомо, де і хто це виготовив.

Ольга не рекомендує користуватися речами з набору. Крім того, молода мама вважала навскидку приблизну вартість пакета, і виявилося, що навіть за роздрібною ціною весь набір коштує в два рази дешевше, ніж було заявлено.

Єдине, що вона не порахувала, це ціну коробки. За підрахунками виходить, що сама коробка обійшлася майже в 100 доларів.

«Справа не в тому, що я незадоволена цією допомогою, а в тому що” роздули “до неможливості свої” благі “справи і сурмлять про це на кожному розі, а це не відповідає дійсності, а втім як і всі у нас … », – написала жінка.

Також в мережі з’явилося відео, де відомий лікар і телеведучий Євген Комаровський докладно і об’єктивно прокоментував зміст бебі-боксу. І відгукнувся він про нього вкрай негативно. «Хтось непогано заробив, поставляючи нам картонну коробку майже за 100 доларів», – резюмував доктор після докладного аналізу боксу.

 

Залиште коментар