Жалюгідні результати реформи місцевого самоврядування в Скадовському районі

Реформа добігає свого завершення. «А віз і нині там…». Хоча – з якого боку подивитися на дану проблему. Для тих, хто всі п’ять років саботував роботу з популяризації ідей децентралізації влади в Україні – це без сумніву перемога. А для громадян, що мешкають в м.Скадовську, селищі Лазурному та селах району – це величезний програш, втрачені можливості в питаннях зміцнення матеріально-технічної бази та соціальної інфраструктури наших населених пунктів.

Дивно чути сьогодні, через п’ять років реформи, і від пересічних громадян, і від очільників місцевих громад про те, що у них недостатньо інформації про переваги та недоліки реформи децентралізації місцевого самоврядування. І це вже навіть не смішно!!! Засідання робочої групи Скадовської районної державної адміністрації з питань децентралізації державної влади та об’єднання територіальних громад є цьому підтвердженням: зібралися, поговорили, розійшлися.

Пропозиція до представників влади може бути лише одна: влізли в крісло, тож виконуйте свої посадові обов’язки чесно і сумлінно!

А до громадян пропозиція теж лише одна. Уважно прочитайте та запам’ятайте назавжди, що Конституція України наголошує:

Стаття 5. Україна є республікою.
Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v006p710-05

Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами.

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v006p710-08

Ніхто не може узурпувати державну владу.

Вхід до навчального закладу

Залиште коментар