У зареєстрованій петиції на сайті Президента пропонують побудувати залізницю до Скадовська. Її автор, ініціатор ідеї, Лагуцький Станіслав Олександрович, дата оприлюднення 11 грудня 2018р. Наразі зібрано 14 підписів з 25 тисяч.

Зобов’язати пат Укрзалізниця побудовати залізничне сполучення з дитячими курортами Скадовськ, Лазурне. Близько 2 мілйонів громадян за сезон відпочивають в цих курортних містах, єдинних курортів, дитячих морських в Україні. Доїхати туди проблематично з дітьми ,відстань 30 кілометрів до Каланчака де є залізниця.

 

“Шановний пане Президент пат залізниця під разними предлогами не хоче будувати залізничне сполучення здитячими курортами,що не вигідно при такій кількості громадян поїзда будуть загружені повністю відстань всього 30 кілометрів вдоль сівашу,але проблеми дітей україни не входять в плани керівництва пат укрзалізниці їм прибутки зараз потрібні на дітей наплювати,вони запустили сепаратиський поїзд до угорщини з мукачево де їздять 10 чоловік ,а українці хай мучаються і шукають шляхи як добратись до дитячих курортів,пат залізницю потрібно вернути в державну власність” – пише автор петиції Лагуцький Станіслав Олександрович

Нагадаємо що дана спроба зібрати підписи вже не перша. У схожій петиціі від 09 березня 2016 року, автор Ковальчук Андрій Володимирович пропонував “Змінити напрямок залізної дороги з Криму, до міста Скадовск Херсонскої обл.” Петиція зібрала 84 підписи з 25 тисяч.

Пропоную,прокласти залізничну колію до м. Скадовськ Херсонскої області. Гілку з напрямку Криму перенести в напрямок м. Скадовськ і цим дати поштовх більш потужної транспортної мережі і туристичної сфери (особливо пляжний і оздоровчий туризм) в даному регіоні. В майбутньому це принесе збільшення грошових надходжень до міського і державного бюджету. Туристичний потік до даного регіону збільшився в декілька разів , через небажання українців відпочивати на території окупованого Криму. Тому необхідність у покращенні організації перевезення туристів є терміновою.

 

2 КОМЕНТАРІ

Залиште коментар