“Чорноморські Ігри-2019” пройдуть в місті Скадовськ Херсонської області

Одним з перших кроків у підготовці великого дитячого свята стало підписання в рамках Міжнародного економічного форуму “Таврійські горизонти” тристороннього меморандуму про співпрацю і партнерство між Херсонською обласною державною адміністрацією, Херсонською обласною радою та благодійною організацією “Всеукраїнський благодійний Таврійський фонд”. Меморандум підтверджує наміри про проведенііXVIIВсеукраінского благодійного дитячого фестивалю “Чорноморські Ігри” з 26 до 28 липня 2019 в місті Скадовськ Херсонської області.

“Історія одного з найдавніших і найбільш масштабних дитячих фестивалів України триває. Багато випускників” Чорноморських Ігор “сьогодні є провідними виконавцями української музичної сцени і я вірю, що ця тенденція буде продовжуватися. Приємно, що ще “вчорашні “лауреати нашого фестивалю пробиваються на престижні міжнародні конкурси і там гідно представляють Україну. Важливо, що “Чорноморські Ігри” мають постійне місце проведення, неповторну Скадовську публіку і підтримку влади Херсонщини в особі голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва і в особі голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера. Зі свого боку, “Чорноморські Ігри” грають важливу роль в розвитку і популяризації туризму в Херсонській області, позиціонуванні міста Скадовськ, як центру дитячого фестивального руху “, – зазначив засновник фестивалю Микола Баграєв.

Головний конкурс фестивалю – вокальний. В ньому приймают участь талановиті діти з усіх куточків України віком від 6 до 16 років. Прийом заявок стартує 1 жовтня і триватиме до 1 березня. Форма заявки та положення фестивалю – у відкритому доступі в Фейсбуці і на сайті компанії “Таврійські Ігри”. Свого часу випускниками фестивалю “Чорноморські Ігри” ставали такі відомі виконавці як Тіна Кароль, Настя Каменських, Іван Дорн, Надя Дорофєєва з групи “Время и Стекло”, солістка группиTheHardkiss Юлія Саніна, лідер групи Dzidzio Михайло Хома, Олена Омаргалієва з дуетаTamerlanAlenaі інші. Нагадаємо, що минулий фестиваль відвідало понад 45 тис. Глядачів, пряму трансляцію на каналі М1 дивилося більше 2 млн. Глядачів і більше 650 тис. Користувачів інтернету.

Залиште коментар