Віталій Скоцик: Кремль не залишає надій перетворити нас в «п’яту колону»

0
150

Атаки на Аграрну партію України з боку проросійських сил не припиняються – на цей раз після невдалої спроби рейдерського захоплення партії кремлівські посіпаки намагалися юридично змінити партійне керівництво через Міністерство юстиції України за допомогою сфальсифікованих документів. Однак, Мін’юст не піддався на провокацію і вчасно зупинив процес перереєстрації.

Про це під час прес-конференції в інформаційному агентстві УНІАН заявив голова Аграрної партії України Віталій Скоцик.

«План Кремля – ​​використовувати електоральний ресурс Аграрної партії на президентських і парламентських виборах – хотіли реалізувати руками прокремлівської групи рейдерів. Спочатку вони намагалися підкупити голів обласних партійних організацій і таким чином організувати кадровий переворот і поставити під контроль діяльність партії. Ці спроби зазнали фіаско, проте бунтівники не зупинилися, провели фейковий з’їзд і подали до Мін’юсту фальшиві документи для зміни партійного керівництва з підробленими підписами. Я вдячний Міністерству юстиції за державницьку позицію і своєчасне, жорстке реагування на політичне рейдерство », – зазначив він.

За словами Скоцика, за фактом підробки документів вже подані відповідні заяви про злочин до правоохоронних органів – ГПУ, СБУ і МВС – з вимогою невідкладно внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань і почати розслідування зазначених кримінальних правопорушень.

«У цих заявах дуже докладно, до дрібниць, описані механізми афери, яку намагалися провернути з Аграрною партією України проросійські агенти. У нас достатньо доказів того, що проти нашої політичної сили відбулося вчинення злочинів, передбачених статтями 205-1, 356 і 358 Кримінального кодексу України », – підкреслив лідер Аграрної партії.

Віталій Скоцик також попередив, що напередодні виборів схожі провокації можуть стосуватися й інших партій і закликав проукраїнські політичні сили об’єднати зусилля в протистоянні з кремлівським втручанням.

«Треба нарешті очистити Україну від проросійських елементів. Це єдино можливий запобіжник від антиукраїнського реваншу. Ми готові до консолідації таких зусиль і змогли дати відсіч натиску Кремля. Аграрна партія залишається українською партією, яка працює в інтересах всього українського народу. І це – найголовніше », – сказав він.

Залиште коментар