13 жовтня відбулась чергова конференція Херсонської обласної партійної організації  Аграрної партії України. Про це повідомляє прес-служба Херсонської обласної організації Аграрної партії.

Крім питань обрання делегатів на XV черговий З’їзд партії були підведені підсумки роботи регіональної організації.

Заступник голови обласної організації Ігор Калінін прозвітував, що створено 240 первинних осередків, а чисельність партійців налічує 859 членів.

«На Херсонщині Аграрна партія має значний вплив та електоральну підтримку. На останніх  виборах в ОТГ в області, ми посіли перше місце, набравши 51%. А з кожним днем все більше людей виявляють бажання приєднатись до Аграрної партії. Це свідчить про те, що люди довіряють нашій політичній силі, не вірять політичним махінаціям, які відбуваються сьогодні!», – наголосив Ігор Калінін та додав, що обласна організація виросла та змужніла в політичних баталіях, і цей успіх – приклад злагодженої роботи колективу і однодумців.

Обговорили партійці й шляхи подальшого розвитку партії. Вони заявили, що відкрита і чесна розмова серед соратників про шляхи подальшого розвитку партії робить політсилу тільки сильніше і демонструє якісну відмінність від інших політичних структур, адже Аграрна партія вибудована знизу до верху.

Дана конференція, – зазначили присутні відбулась в розширеному складі. Крім делегатів, в заході взяли участь депутати ОТГ та рядові члени.

Партійці Херсонщини обрали делегатів на XV-тий черговий З’їзд, який відбудеться 21 жовтня у Києві та висловили підтримку голові партії Віталію Скоцику.

«Команда Аграрної партії на Херсонщині працює з лідером партії з самого початку. Його прихід ознаменував період відродження та активної розбудови партійної організації», – заявили учасники конференції.

І звичайно ж, не обійшлося без приємної процедури: прийняття до лав нових членів та вручення партійних квитків.

Залиште коментар