В Херсон 13 жовтня приїде Петро Порошенко

0
259

13 жовтня в Херсон на посвяту нових курсантів Херсонської державної морської академії (ХДМА) приїде президент України Петро Порошенко.

Про це офіційно повідомила начальник центру інформації і зв’язку з громадськістю ХДМА Елліт Белінська.

В цей день урочистою ходою вулицями Херсона пройдуть більше 2 тисяч юнаків і дівчат.

13 жовтня з 10.00 до 13.00, під час проведення свята «Естафета морських поколінь» рух буде перекрито за маршрутом святкового ходу курсантів: вул. Небесної сотні (від вул. Небесної сотні, 25довул. 295 Херсонської стрілецької дивізії) –вул. 295 Херсонської стрілецької дивізії (від вул. Небесної сотні до пл. Свободи) – пл. Свободи (від вул. 295 Херсонської стрілецької дивізії до просп. Ушакова) –просп. Ушакова (відпл. Свободи до вул. Перекопської) – вул. Перекопська (від просп. Ушакова до вул. Дружби) – вул. Дружби, від вул. Перекопської, а також на набережнійГенерала О. Федорова, в районі парку Слави, біля могили Невідомого солдата.

14 жовтня під час урочистого молебню з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва, рух транспорту перекриватимуть з 15.00 до 16.00 за маршрутом: Свято-Духівський кафедральний собор(вул. Преображенська, 36) – Покровський сквер(вул. Рішельєвська), а також на вулицях, прилеглих до Покровського скверу.

Залиште коментар