Черговий етап Міжнародної молодіжної акції “Нащадки вільних” імені Острозького, яка вчить молодь захищати незалежність і територіальну цілісність Батьківщини, проходить в місті Скадовськ на Херсонщині.
Про це написав Президент Петро Порошенко на своїй сторінці в Facebook.

“Міжнародна молодіжна акція” Нащадки вільних “імені К.І. Острозького – потужний захід, яке вчить молодих українців захищати незалежність і територіальну цілісність Батьківщини. Днями черговий етап акції почався в Скадовську Херсонської області “, – зазначив він.

За словами глави держави, молодь з різних областей України, Литви, Молдови, Польщі, Естонії та Грузії буде змагатися в умінні перебувати в екстремальних умовах, в знаннях по екстреної медичної допомоги, тактичної підготовки і правилам поводження зі зброєю.

У цьому контексті Президент наголосив, що патріотичне виховання молодих українців – важливе завдання для країни, особливо в умовах гібридної агресії нашого східного сусіда, постійно демонструє свої імперські амбіції.

Як відомо, з 13 по 19 серпня на базі оздоровчого табору ім. Ю.Гагаріна (м.Скадовськ, вул. Нічик, 10) проходить Міжнародна акція “Нащадки вільних” імені князя К. І. Острозького. Захід спрямований на вивчення сучасних виховних систем у сфері національно-патріотичного виховання, узагальнення та поширення кращого досвіду в цій сфері.

Залиште коментар