18 жовтня Скадовська центральна районна лікарня отримала гуманітарний вантаж з Нідерландів – меблі та медобладнання. Величезний внесок у цю корисну справу внесли прості жителі міста і району, які ініціювали і зібрали гроші для часткової оплати транспортних витрат. Адже меблі хоч і є гуманітарною допомогою, а ось доставку одержувачі повинні оплатити самі.

На початку жовтня скадовчанин Олександр Демиденко звернувся в соцмережах до скадовчани з проханням зібрати гроші на потреби лікарні.

«Спасибо всем откликнувшимся! За это время было собрано 8800 грн. Наиболее крупный взнос составил 100 у.е., остальные от 100 до 1000 грн.», – повідомив пізніше Олександр. Всю суму вдалося зібрати також завдяки допомозі підприємців.

Згодом у Фейсбук з’явилась публікація представника голландського благодійного фонду Элвіна Луйненбурга

Ініціатива налагодити доставку гуманітарної допомоги з Нідерландів за допомогою благодійного фонду «Україна потребує допомоги» належить головному лікарю Скадовської райлікарні Костянтину Руденко. 18 жовтня він написав на своїй сторінці в соцмережі:

«Сьогодні КЗ “Скадовська центральна районна лікарня” отримав другий гуманітарний вантаж з Нідерландів. Ліжка універсальні, стільчики для пацієнтів, столи та інші речі, які так необхідні нашій лікарні. В даний час вантаж знаходиться під митним контролем і потрібен час, щоб закінчити всі процедури по оформленню. Після чого всі ці меблі займуть своє місце в відділеннях лікарні».

Залиште коментар