До 124 річниці міста Скадовськ, серед чисельних заходів, присвячених Дню міста, – щорічний, традиційний велопробіг під назвою “Скадовчани рулять!”

23 вересня 2018 року о 10.00. годині на Центральній Набережній міста (біля “фонтану Діти і дельфін”) починається реєстрація учасників велопробігу. Для активних людей які підтримують здоровий спосіб життя та люблять велоспорт, нагода взяти участь у велопробізі вулицями рідного Скадовська. Вік учасників необмеженний, діти до 14 років лише у супроводі батьків. По завершенню велопробігу — розіграш лотереї та суперприз від міської ради — ВЕЛОСИПЕД!!!!

Крім того для найактивніших і творчих учасників велопробігу конкурси на різні тематики: наймолодшого, найдосвідченішого велосипедиста, найгламурніший, найднезвичайніший, найпатріотичніший велосипед.

Організатори змагань не несуть жодної відповідальності за стан здоров»я та фізичну підготовку учасників, а також за інші непередбачувані обставини і наслідки. Разом із тим, організатори велоперегонів радять усім учасникам відвідати напередодні лікаря-терапевта і в разі незадовільного самопочуття — не брати участь у велоперегонах.

Залиште коментар