Сім’я секретаря Скадовської міськради процвітає за рахунок міського бюджету

0
1185

Ремонтувати харчоблок філії Херсонського вищого училища фізичної культури в Скадовську (ХВУФК) буде фірма сім’ї секретаря Скадовської міськради Олега Сокольчука. Відповідний договір опублікований на порталі державних закупівель “Prozorro».

Послуги фірми ПрАТ «ПМК №156» обійшлися бюджету навчального закладу в 142,5 тисячі гривень.

Кінцевим бенефіціаром акціонерного товариства вказано Микола Сокольчук – батько секретаря міськради. Брат Олега Сокольчука – Вадим Сокольчук вказаний як керівник фірми.

Сам секретар міськради керував «ПМК №156» в період з 2007 по 2016 рік, за даними аналітичної системи “Youcontrol”. Однак Олег Сокольчук в коментарі нашому журналісту заявив, що з 2010 року працює в міській раді і не міг бути директором акціонерного товариства.

Варто відзначити, що ПрАТ «ПМК №156» регулярно отримує підряди в Скадовську. Загальна сума всіх контрактів фірми з 2016 року становить близько 8,8 мільйонів гривень.

З філією Херсонського вищого училища фізичної культури було підписано 2 договори на суму 286,4 тис. Гривень.

Найбільшим замовником робіт у «ПМК №156» є комунальне підприємство міської ради «Очисні споруди». Загальна сума підписаних контрактів без проведення відкритих тендерів склала 2,7 мільйона гривень.

Джерело: Гривна

Залиште коментар