Рада планує продовжити мораторій на продаж землі

0
165

Народні депутати розглянуть блок питань щодо продовження мораторію на продаж земель 20 грудня.

Про це повідомив спікер Верховної Ради Андрій Парубій під час погоджувальної ради, передає прес-служба ВР.

Питання національної безпеки і оборони, паливно-енергетичного комплексу та аграрної політики мають стати головними у законотворчій діяльності Верховної Ради України цього пленарного тижня. З такою пропозицією Голова Верховної Ради України Андрій Парубій звернувся до учасників Погоджувальної ради у понеділок, 17 грудня

“Пропонується у вівторок включити до порядку денного сесії всі питання, які стосуються питання продовження заборони відчуження земель сільськогосподарського призначення. Для того, щоб ми у вівторок могли включити, в середу розглянути на комітеті, а в четвер – всі питання, що стосуються мораторію на землю, розглянути одним блоком “, – повідомив Парубій.

Раніше ЕП повідомляла, що близько 6,5 тисячі українців після смерті віддали безкоштовно державі землю, оскільки не змогли розпоряджатися нею за життя через мораторій на землю.

Кабінет міністрів доручив Мінагрополітики до кінця року подати законопроект “Про обіг земель сільськогосподарського призначення”, який необхідний для скасування мораторію на продаж землі.

Залиште коментар