Фахівці облуправління Госпродпотребслужби протягом оздоровчого сезону «Літо – 2018» перевіряли діяльність дитячих таборів.

Як повідомляє прес-служба відомства, в цьому сезоні на Херсонщині було відкрито 444 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. У тому числі 32 – заміські, 3 – санаторного типу, 1 – дитячий центр, 408 – таборів з денним перебуванням.

Під час обстежень таборів фахівці зафіксували ряд порушень в сфері безпеки харчових продуктів в 414 випадках.

Основними видами порушень були – незадовільне ведення документації по харчуванню, відсутність належного контролю за прийманням до закладів харчових продуктів та продовольчої сировини, порушення правил поточного прибирання, обробки посуду та поводження з відходами, про що свідчили результати лабораторних досліджень.

У цьому випадку на об’єкті проводилася генеральне прибирання, дезінфекція та повторне лабораторне обстеження. Наприклад, на початку оздоровчого сезону було зафіксовано факт відкриття без отримання акта приймання дитячого табору «Дружний» (ТОВ «Іванна Тур», Генічеська гірка).

Був складений протокол через порушення в сфері безпеки харчових продуктів. Постановою про накладення адміністративного стягнення керівника оздоровчого табору залучили до адмінвідповідальності на суму 37230 гривень.

В даному випадку діти були залишені в таборі. Після того як порушення усунули, був виданний акт приймання. Всього за сезон було надано 229 приписів та 167 пропозицій керівникам дитячих таборів. За фактом відкриття оздоровчого закладу в Генічеському районі була направлена ​​інформація в правоохоронні органи.

Залиште коментар