Перший турнір з гандболу пам’яті тренера Заінчковського Сергія Миколайовича

Сергій Миколайович народився 1 січня 1971 року в с.Нємішаєве Бородянського р-ну Київської області. В 1988 році закінчив місцеву ЗОШ і вступив до Переяслав-Хмельницької філії Київського державного педагогічного інституту ім.Драгоманова М.П., який закінчив в 1992 ріці, потім приїхав до Скадовська де розпочав свою трудову діяльність в дитячо-юнацькій спортивнйй школі тренером-викладачем з гандболу.

Колеги по роботі згадували Сергія Миколайовича як людину віддану спорту, тренерській справі, емоційного та талановитого тренера. Як розказав директор Скадовської спортивної школи Олександр Горобець:» Коли вже Сергій Миколайович перейшов на роботу до Миколаєва і зайшов попрощатися, то він дуже просив не закривати відділення гандболу у Скадовську, «Бо я ще повернусь»- сказав Сергій Миколайович.»

 Зінченко Ольга Миколаївна, тренер з гандболу, відмітила, що Сергій Миколайович виховав аж чотирьо тренерів, а Лариса Борисівна Бобилєва згадувала як Сергій Миколайович відкривав для себе дівочий гандбол, перші тренування, першу команду.

У Скадовську пам’ятають  Сергія Миколайовича Заінчковського, тут проводять змагання на його честь і користуються його прикладом у роботі.

У турнірі прийняли участь команди з Херсону, Білозерки та Скадовська.

Залиште коментар