27 жовтня у смт Рикове, Генічеського району розпочало мовлення Радіо “Говорить Рикове” — перше в Україні радіо місцевої громади.
Радіо мовить на частоті 87,9 FM. Працює воно цілодобово. Власні передачі займатимуть чотири години на добу, а решту часу воно ретранслюватиме контент “Українського радіо”. На реалізацію проекту з місцевого бюджету було витрачено 400 тис. гривень.
Це велика справа, яка вкрай необхідна людям для того, щоб розуміти, які процеси відбуваються на території вашої громади. Люди будуть слухати себе, і тих, хто хоче щось важливе сказати для всієї нашої громади. Нас слухають такі населені пункти, як Рикове (колишня назва смт Партизани — ред.), Догмарівка, Москаленко і Гайове, ми охоплюємо таку територію нашої громади”, — сказав під час першої радіопередачі голова Генічеської районної ради Андрій Євстратов.
Розбудова українського телерадіомовлення здійснюється в рамках роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерство інформаційної політики України.

перші радіостанції, які за спрощеною процедурою отримали дозволи Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення на тимчасове мовлення на адміністративній межі з Кримом, вже розпочали мовлення.

Заплановано, що карта українського радіомовлення на півдні Херсонщини за декілька місяців виглядатиме наступним чином:

ГЕНІЧЕСЬК / 9 радіостанцій

Армія FM, Херсон ФМ, Радіо Meydan, Русское Радио – Україна, Ретро ФМ, ХІТ ФМ, Power FM, KISS FM, Радіо РОКС – Україна

ЧОНГАР / 7 радіостанцій

Армія FM , UA:Українське радіо, Радіо НВ, Радіо Крим.Реалії, Радіо Meydan, Радіо HAYAT, Херсон ФМ

ЧАПЛИНКА / 6 радіостанцій

Радіо НВ, Армія FM, Радіо Крим.Реалії, Радіо Meydan, Радіо HAYAT, UA:Радіо Культура

СКАДОВСЬК / 2 радіостанції

Армія FM, ХІТ ФМ

ЛАЗУРНЕ / 1 радіостанція

Радіо Meydan

НОВОТРОЇЦЬКЕ / 1 радіостанція

Радіо Meydan

РИКОВЕ / 1 радіостанція

Говорить Рикове (проект “Мовлення Громад”)

Залиште коментар