На Херсонщині всі школи і дитсадки в Каланчацькому та Чаплинському районах, які знаходяться в зоні впливу заводу “Титан” повністю відновили роботу і працюють в звичайному режимі.

Про це розповів в четвер у бесіді з кореспондентом Укрінформу директор Департаменту освіти, науки і молоді Херсонської обласної державної адміністрації Євген Криницький.

“У всіх цих закладах – і в школах, і в дитсадках повністю відновлено навчальний процес. Діти включилися в навчальний процес спокійно. З педагогами все нормально, працюють”

За його словами, навчальний процес для учнів цих шкіл практично не припинявся, незважаючи на те, що офіційно було оголошено про його припинення. Для учнів, яких вивезли в приморське місто-курорт Скадовськ на оздоровлення, був організований навчальний процес на базі шкіл Скадовська. А ті діти, які не захотіли залишати свої населені пункти і їхати на оздоровлення в Скадовськ (або цього не захотіли їх батьки), хоча і не ходили в школу, але продовжували навчання дистанційно.

Що стосується дошкільнят, то, як повідомив Криницький, освітній процес для них був повністю припинений – як для тих, кого вивезли на оздоровлення в Скадовськ, так і для тих, хто залишився вдома.

Як повідомив керівник Департаменту освіти, нaуки і молоді, зі Скадовська після оздоровлення повернулися в зазначені населені пункти Каланчацького та Чаплинського районів в цілому 407 дітей – школярів і дошкільнят.

Криницький зазначив, що припинення освітнього процесу в школах і дитсадках населених пунктів, які постраждали від викидів кримського заводу “Титан”, не приведе до перенесення там канікул або скорочення їх тривалості.

 

Залиште коментар