Херсонські аудитори виявили порушень на суму майже 640 тис. грн в Скадовській міськраді

0
618

Фахівці Управління Південного офісу Держаудітслужби в Херсонській області під час ревізії міського бюджету та фінансово-господарської діяльності Скадовської міської ради за період з 01.08.2014 по 01.06.2018 виявили порушення, що призвели до втрат на суму 639,5 тис. грн.

Під час ревізії встановлено, що місцеві підприємства «Скадовський міський кінотеатр« Скадовськ »,« Скадовська міська друкарня »та« Водне господарство »не проводили розподілу орендної плати за комунальне майно та не перерахували до міського бюджету належної частини орендної плати на загальну суму 208,67 тис. грн.

Зокрема, під час контрольних заходів встановлено окремі факти щодо завищення обсягів будівельних робіт. Наприклад, з капітального ремонту системи зливової каналізації по вул. Пасічника-Радянська в р .. Скадовську на суму 67,1 тис. грн. Решта сім підрядних організацій теж завищили вартість ремонтних робіт на загальну суму 156,9 тис. грн.

Контрольні обміри показали, що одним з підрядників було безпідставно отримано бюджетних коштів шляхом завищення виконаних робіт по обладнанню місця післяопераційного перебування бродячих собак на загальну суму 15,6 тис. грн. Отже, було порушено державні будівельні норми.

Херсонський окружний адміністративний суд виніс рішення про стягнення збитків з підрядника, в дохід бюджету Скадовської міської ради на суму 15,6 тис. грн.

За результатами ревізії надіслано вимоги про відшкодування виявлених порушень. За порушення порядку організації і ведення бухгалтерського обліку 3 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності.

Матеріали ревізії передано до Скадовського відділення Новокаховського відділу ГУНП в Херсонській області.

Джерело

Залиште коментар