Аграрна партія України офіційно заявила про участь у виборах до
Верховної Ради України, що відбудуться у жовтні 2019 року. Таке
рішення було прийняте під час XIХ чергового З’їзду Аграрної партії,
який пройшов сьогодні у Києві у приміщенні НСК «Олімпійський».
Голова Аграрної партії України Юрій Крутько наголосив, що місія
Аграрної партії у Верховній раді – це зміна всієї системи державного
управління, розбудова країни за європейським принципом «знизу
догори» та завершення процесу децентралізації.
«Нашою головною стратегічною метою є участь і перемога у
парламентських виборах. Ми повинні прийти до Верховної Ради з
пакетом готових законопроектів, які покращать життя громадян. На
сьогоднішній день кропітка робота з підготовки законодавчих
документів є рівноцінним завданням для партії, не менш важливим,
ніж, власне, перемога на виборах до парламенту», – наголосив Юрій
Крутько.

Протягом останніх трьох виборчих кампаній до об’єднаних територіальних громад Аграрна партія впевнено посідає третє місце за кількістю отриманих депутатських мандатів.

«Україна взяла невідворотній курс на Євросоюз, а значить і будувати
країну, політичну систему і систему державного управління ми маємо за європейським принципом. Наша партія в цьому напрямку має найбільше шансів, адже побудована знизу догори, на відміну від інших політичних сил. Аграрна партія сьогодні – це 5 тисяч самодостатніх депутатів, які є лідерами у своїх середовищах, та майже 80 тисяч партійців по всій Україні», – зазначив заступник Голови Аграрної партії Іван Чайківський, виступаючи перед присутніми.

Аграрна партія є активним прихильником парламентської форми правління, і не підтримуватиме жодного кандидата на цих президентських виборах. Політсила свідомо не висувала кандидата на посаду Глави держави, аби не уподібнюватися іншим партіям, які виставляють технічних кандидатів і грають в інтересах олігархів.

Заступник голови партії Олег Корбан підкреслив, що український дуалізм влади не дозволяє рухатись країні далі: «поки буде існувати розтяжка, що за виконання бюджета країни відповідає прем’єр, а голів обладміністрацій, через кого цей бюджет виконується на місцях, призначає Президент, все керівництво силових структур України , які повинні контролювати реалізацію діючої Конституції і законів України, призначає Президент, у нас в країні буде існувати бардак і безвідповідальність у всіх гілках влади».

Члени Аграрної партії України озвучили головну вимогу до державної влади сьогодні: «Показати справжню шану європейським цінностям – провести президентські вибори чесно та без порушень, забезпечити кожному громадянину вільне волевиявлення».

Нагадаємо, Аграрна партія України була заснована у грудні 1996 року. Політична сила, перш за все, представляє інтереси середнього класу, того найбільш важливого прошарку суспільства, на якому ґрунтується сталий економічний розвиток України.

Залиште коментар