12 жовтня в місті Покровськ відбулася звітно-виборча конференція Донецької обласної організації Аграрної партії. В ній взяли участь 36 обраних та 9 делегатів за посадою. Всього 45 делегатів від усіх місцевих організацій Донеччини. На конференції партійці обговорили ситуацію, яка склалася в політсилі в останні кілька місяців.

«Боротьба, яка розгорнулася проти Аграрної партії сколихнула всю Україну. Але це стало для нас і певним уроком. Я впевнений, що ми вийдемо з цього більш згуртованими і загартованими», – зазначив голова Донецької обласної організації Аграрної партії Юрій Середа.

Актив обговорив подальші плани з розбудови партії та висловив підтримку лідеру Аграрної партії, проти якого останнім часом розгорнулася кампанія з дискредитації.

«Хочу нагадати прислів’я, що коней на переправі не міняють. Проти Аграрної партії борються, бо вона становить загрозу. І той рівень, на який сьогодні вийшла Аграрна партія, це значною мірою заслуга Віталія Скоцика, який нас об’єднав і допоміг повірити, що разом ми сила. Донеччина бачить у Віталію Скоцику свого лідера, який разом з сильною партією здатен вивести на новий рівень і країну», – говорить Юрій Середа.

Під час конференції було висунуто 68 делегатів, які візьмуть участь в XV-му З’їзді Аграрної партії, який відбудеться 21 жовтня в Києві.

Залиште коментар